Twoja Medycyna Ukochania

Karolina Kumor, Yoniversal Care, świadoma pielęgnacja Joni, świadoma pielęgnacja łona, zdrowie joni, zdrowie łona, zdrowie piersi, świadoma pielęgnacja piersi, olejki ziołowe dla kobiet. Na zdjęciu kobieta, która lekko odwraca głowę, jest profilem, a dłonią gładzi swoje ramię.
 
Twoja własna, niepowtarzalna, i najbardziej twórcza. Tą medycyną kreujesz swój dobro-stan. Tą medycyną wyrażasz swoje wewnętrzne piękno. Tą medycyną napełniasz swój kubek, abyś mogła w pełni cieszyć się swoim życiem, sobą – a potem – swoimi relacjami.
 
Chciałabyś poznać swoją?
 
Ona jest z Tobą od zawsze. Od urodzenia, już w pierwszych chwilach Twojego za-istnienia w ziemskim świecie, Twoja medycyna ukochania jest zaszczepiona w Twoje serce, dłonie, w Twoją pamięć.
 
Czasami od-pamiętujesz ją już jako dziecko. I wiesz, które aktywności, działania, jaki sposób odpoczynku, kreowania jest dla Ciebie najbardziej karmiący.
 
Czasami ta medycyna jest zagubiona pomiędzy pomysłami, które nałożyła na Ciebie rodzina, szkoła, wychowanie i społeczne stereotypy.
 
Jednak zawsze, zawsze, zawsze możesz ją odnaleźć w swojej komórkowej i duchowej pamięci. Zawsze możesz ją sobie przypomnieć. I jedno jest pewne: Kiedy ją od-pamiętasz, będziesz wiedziała, poczujesz, że to właśnie TO.
 
Nie ma żadnych ograniczeń, ram ani granic co to jest! Twoją medycyną może być absolutnie każda czynność i nie-czynność! Bez-czynność bycie, istnienie…
Najprostsze przykłady to taniec, malowanie, śpiew, gra na instrumentach, pielęgnowanie swojego ciała, gotowanie, czułe patrzenie na siebie w lustrze, albo czuły dotyk Twoich dłoni na swoim ciele.
 
Twoja medycyna ukochania przychodzi Ci z naturalnością i lekkością. Spójrz na koty. Och, koty mają taką niezwykłą medycynę. Są i mruczą. I tak wibrują, tak leczą. Kot nie robi nic nienaturalnego dla siebie, aby promieniować swoją medycyną. A drzewa? A ptaki? Śpiewają, myślisz, że dla Ciebie? No nie, one śpiewają dla swoich samców, samiczek i piskląt. Są sobą, a jak cudownie jest Tobie, gdy słyszysz ich ćwierkanie, prawda?
 
Moją medycyną dla innych jest czuła obecność.
 
Naprawdę? Po prostu? Obecność?
 
Tak. Taka obecność po mojemu. W czułości, nieocenianiu, otuleniu, miękkości, przyjmowaniu, świadkowaniu. Ale też obecność i bycie widzianą. Wiesz, jak wiele razy słyszałam od Was, że – webinary, treści, super – ale samo patrzenie na mnie i słuchanie mojego głosu działa dla Was… uzdrawiająco, inspirująco? Że nie ma już co brać do omawiania na sesjach ale chcecie pobyć sobie ze mną?
 
Spójrz, jak różne i nieoczywiste mogą być medycyny!
 
Każda z nas ma swoją własną medycynę ukochania. Czy znasz już swoją, czy wiesz jak ją doświadczyć?
 
Jeśli pragniesz ją odkryć, dołącz do nas 7 maja we Wrocławiu na spotkanie Ukochanie Kobiecości.
 
Tutaj, w kręgu kobiet, doświadczysz siebie w U-kochaniu. <3
 
Tulę, 
Karolina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O świetnie! Zaznaczam poniższe okienko, bo akceptuję Politykę prywatności. :)