10 przykazań Kobiety

1. Ty jesteś boginią. Traktuj siebie właśnie tak – jak boginię. Co dzień. Co noc. Ponad wszystkim.

2. Wymawiaj swoje imię ze słodyczą i godnością. I wzywaj wsparcia Miłości. I wołaj z pewnością, błogością i wdzięcznością.

3. Święć każdy dzień. Święć każdą chwilę bycia sobą. Święć każdy Twój ruch, słowo, oddech i każdą cząstkę Twojego ciała.

4. Uczcij swoje życie. Uczcij siebie. Czcisz w ten sposób matkę i ojca. Czcisz w ten sposób wszystkich swoich przodków.

5. Zabij każdą wątpliwość o Twojej wartości. Twoja prawdziwa wartość jest i zawsze była niepodważalna.

6. Cudzołóż z całym światem. Każdym oddechem i krokiem. Stąpając boso po trawie, poczuj rozkosz. Pozwól na dreszcz podniecenia, gdy ciepłe krople deszczu głaszczą Twoje plecy. Zatrać się w tańcu i kochaj się z każdym dźwiękiem muzyki. Niech inni patrzą. I niech zachwycają się Tobą.

7. Skradnij kolejny zachód słońca. I kolejną spadającą gwiazdę. I kolejne krople rosy o poranku. I kolejny uśmiech urzeczonego Tobą mężczyzny, którego mijasz na ulicy.

8. Nie mów fałszywie przeciw sobie. Mów o sobie z miłością i uznaniem. Niech każde Twoje słowo wspiera Ciebie.

9. Pożądaj. Rozkoszy życia. Cudowności chwili. Błogości ciała. Przyjemności szczęścia. Zabawy z rzeczywistością. Wyjątkowości siebie.

10. Z pożądaniem, w otwartości, w oczywistości, z lekkością przyjmuj miłosną obfitość Świata. On pragnie rozdawać, nieskończenie, według Twoich pragnień.

***

Oddaj sobie prawdę o sobie: jesteś cząstką boskiego Wszechświata, jesteś Wszechświatem w sobie, jesteś całością i pełnią. Przyjmij tę prawdę i żyj nią w każdej sekundzie. W boskości. W wieczności każdej chwili. W zachwycie SOBĄ.

A gdyby każdy przyjął tę prawdę o sobie?

autorka: Karolina M. Kumor