Najczęściej zadawane pytania

FAQ. Najczęściej zadawane pytania

1. Ile konsultacji najlepiej odbyć?

To bardzo indywidualne. Są przypadki, że wystarczy jedno spotkanie. Są przypadki, kiedy potrzebna jest stała współpraca przez kilka miesięcy. To zależy od Twojego celu, od tempa Twojego indywidualnego procesu, od liczby tematów, które trzeba poruszyć. Ja proponuję na początek 4 spotkania. Pozwala to na zbudowanie historii Twojego życia, Twojego dzieciństwa i czasu ciąży oraz drzewa rodowego oraz zagłębienie się w mądrość Twojego ciała.

2. Ile tematów można omówić na sesji?

Teoretycznie jeden. Przychodzisz z konkretnym tematem i jego się trzymamy. Oznacza to, że jeśli spotykamy się np. bo chcesz pokochać swoje piersi, nie rozwiązujemy spraw relacji. Aby to zrobić zapraszam na osobne spotkanie.

Praktycznie, prowadzi nas i Twoja i moja intuicja, a więc pojawiają się różne wątki. Ja działam holistycznie i sięgam do metod procesów z emocjami i ciałem.

3. Ile trwa jedna sesja?

Od 60 do 90 minut. Nie wyliczam jednak minut, jeśli sesja się przedłuży, bo trzeba domknąć jakiś temat.

4. Nie mogę pojawić się na umówiony termin. Co teraz?

Poinformuj mnie o tym jak najwcześniej. Zgodnie z regulaminem spotkań, jednokrotnie możemy przełożyć termin sesji. Nie czekaj do ostatniej chwili z informacją, że nie możesz pojawić się na spotkaniu.

5. Jednak chcę zrezygnować z sesji. Czy zwrócisz mi pieniądze?

Nie zwracam pieniędzy za spotkania, z których zrezygnowałaś dobrowolnie. Nawet jeśli temat uważasz już za nieaktualny, na sesji możemy poruszyć inny ważny temat. Odezwij się do mnie i porozmawiajmy o możliwościach.

6. Co tak naprawdę będziemy robić na tych sesjach? Czego mam się spodziewać.

Naszym pierwszym celem jest, abyś zintegrowała doświadczenia i emocje, które kiedyś okazały się za trudne i wciąż wibrują w Twoim ciele. Naszym głównym celem jest, abyś zaczęła traktować siebie z czułością, miękkością, ukochaniem i dbała o siebie najpierw.

Aby tam dotrzeć rozmawiamy. Ja zwykle zadaję Ci pytania, Ty opowiadasz. O czym?

O konkretnych sytuacjach z życia. O dzieciństwie. O rodzicach. O klanie rodowym. A co najważniejsze: nazywasz emocje, uczucia, przekonania. Moją rolą jest również nieoceniające świadkowanie, bo jako świadek umożliwiam zmianę.

Aby realizować drugi cel, uczysz się ze mną jak codziennie, w małych sprawach ukochać siebie, swoje ciało, swoją kobiecość i jak czerpać z emocji energię dla kreowania swojego życia, zamiast je wypierać.

7. Czy konieczne jest kupowanie olejku Yoniversal Care?

Włączyłam olejki jako element sesji dlatego, że są wyjątkowo efektywnym narzędziem i po 5 latach potwierdzam to i ja sama i moje klientki. Połączenie aromaterapii, ziół i synergia składników sprawiają, że zaczynasz patrzeć na siebie: czule, z większą wyrozumiałością, akceptacją, uśmiechem dla siebie. Stosując olejki przechodzisz proces łatwiej i szybciej.  Ponadto niektóre z nich działają leczniczo w chorobach Joni: infekcjach, nadżerkach, zmianach wirusowych.

Nie musisz kupować olejku, jednak rezygnujesz wówczas z potężnego i łagodnego dla Ciebie narzędzia. Możemy jednak zrobić sesje bez udziału olejków.

8. Jakie metody stosujesz?

Yoniversal Care to moja własna marka i metoda. Stworzyłam ją na bazie doświadczeń spotkań z kobietami w tematach łona i piersi. Jej celem jest, abyś weszła na drogę ukochania swojej kobiecości i odnalazła swoją Medycynę Ukochania.

Opiera się o wizualizacje, świadomą pielęgnację ciała, afirmacje, aromaterapię i kręgi kobiet. Sięgam również po tradycyjne narzędzia biologii totalnej/ recall healing (ukończyłam pełne szkolenie u Gilberta Renaud), ćwiczenia oddechowe, wiedzę z ajurwedy, medycyy chińskiej i fitoterapii.

9. Czy są możliwe sesje przez Skype lub Zoom?

Tak. Mój Skype: k.m.kumor. Do spotkania zoom linka otrzymujesz mailowo przed umówionym terminem.

10. Gdzie przyjmujesz stacjonarnie?

Obecnie w rejonie Ślęży, niedaleko Świdnicy. Tu prowadzę Świątynię Joni oraz sesje stacjonarne.

11. Czy mogę pisać do Ciebie po konsultacji?

Tak. Zawsze proszę o informację, jak czujesz się kilka dni po naszym spotkaniu. Dłuższe rozmowy i analizy kontynuujemy w ramach kolejnej sesji.

12. Dlaczego nie odpowiadasz na moje pytania zadane na facebooku?

Jeśli piszesz wiadomość z pytaniami o porady na mój profil prywatny, nie odpowiem, bo to moja prywatna przestrzeń. Napisz na mojego maila albo wyślij wiadomość na fanpage. Staram się odpowiadać na pytania ogólne. Jeśli prosisz mnie o poradę dotyczącą Twojego przypadku, rozważ opcję Jedno pytanie.

13. Czy udzielasz wsparcia bezpłatnie?

Wszystkie materiały, którymi dzielę się ogólnie, znajdują się na moich stronach i profilach.  Odwiedzam je regularnie i staram się odpowiadać na komentarze:

Grupa Medycyna Ukochania. Yoniversal Care

Karolina Kumor – blog

Yoniversal Care. Karolina Kumor

Endometrioza-Antidotum – blog Karolina Kumor

Stworzyłam w tych miejscach prawdziwą skarbnicę wiedzy o kobiecości, korzystaj. Pytania, które wymagają mojego zaangażowania specjalnie dla Ciebie, przyjmuję w ramach konsultacji. Daję Ci pełną uwagę, szanuję swój czas i umiejętności, otrzymujesz 100% mojego prowadzenia.

14. Czy podejmujesz współpracę?

Tak. Chętnie podejmuję współpracę z osobami z pasją, które działają z serca dla siebie i dla świata. Nie podejmuję współpracy z firmami MLM.

Kontakt do mnie:

kontakt@karolinakumor.pl