Najczęściej zadawane pytania

FAQ. Najczęściej zadawane pytania

1. Ile konsultacji najlepiej odbyć?

To bardzo indywidualne. Są przypadki, że wystarczy jedno spotkanie. Są przypadki, kiedy potrzebna jest stała współpraca przez kilka miesięcy, rok, dwa lata. To zależy od Twojego celu, od zaawansowania dolegliwości, od tempa Twojego indywidualnego procesu. Ja proponuję na początek 3 spotkania + medytację Podróży. Pozwala to na zbudowanie historii Twojego życia, Twojego dzieciństwa i czasu ciąży oraz drzewa rodowego oraz zagłębienie się w mądrość Twojego ciała.

2. Czy są możliwe sesje przez Skype?

Tak. Mój Skype: k.m.kumor. Zdzwaniamy się i robimy sesję. Działa 🙂

3. Gdzie przyjmujesz stacjonarnie?

W Warszawie.

4. Czy mogę pisać do Ciebie po konsultacji?

Tak. Zawsze proszę o informację, jak czujesz się kilka dni po naszym spotkaniu. Dłuższe rozmowy i analizy kontynuujemy w ramach kolejnej sesji.

5. Dlaczego nie odpowiadasz na moje pytania zadane na facebooku?

Jeśli piszesz wiadomość z pytaniami o porady na mój profil prywatny, nie odpowiem, bo to moja prywatna przestrzeń. Napisz na mojego maila albo wyślij wiadomość na fanpage. Staram się odpowiadać na pytania ogólne. Jeśli prosisz mnie o krótką poradę dotyczącą Twojego przypadku, rozważ opcję Jedno pytanie.

6. Czy udzielasz wsparcia bezpłatnie?

Wszystkie materiały, którymi dzielę się ogólnie, znajdują się na moich stronach i profilach.  Odwiedzam je regularnie i staram się odpowiadać na komentarze.

Grupa Uzdrawianie przez Ukochanie. Totalna Biologia dla Kobiet.

Karolina Kumor – blog

Totalna Biologia dla Kobiet

Endometrioza-Antidotum – blog Karolina Kumor

Stworzyłam w tych miejscach prawdziwą skarbnicę wiedzy o kobiecości, korzystaj. 🙂 Pytania, które wymagają mojego zaangażowania specjalnie dla Ciebie, przyjmuję w ramach konsultacji. Daję Ci pełną uwagę, szanuję swój czas i umiejętności, otrzymujesz 100% mojego prowadzenia.

7. Czy podejmujesz współpracę?

Tak. Chętnie podejmuję współpracę z osobami z pasją, które działają z serca dla siebie i dla świata. Nie podejmuję współpracy z firmami MLM.

Kontakt do mnie:

kontakt@karolinakumor.pl