2019 Rok Yoni

ROK 2019. ROK YONI

Ogłaszam, że ten rok jest rokiem YONI.

Odważnie i mocno staję codziennie przy swojej kobiecości,

przy swoim łonie.

W moim łonie kryje się najpiękniejszy i najmocniejszy skarb mojej kobiecości.

Moje łono jest dobre, właściwe, święte. Uwalniam każde najmniejsze przekonanie, że Yoni może być źródłem grzechu, wstydu, poniżenia.

Pragnienia mojego łona są dobre. Zawsze, bo Yoni to brama niebios i łączy mnie z całym Wszechświatem i jego mądrością.

Mam prawo przeżywać przyjemność, rozkosz, uniesienie. Bo moje ciało zostało stworzone do rozkoszy. Bo moja Yoni spełnia się i kreuje przez rozkosz.

Dlatego w tym roku ufam mojej Yoni, bo Moc Yoni to jedyna Moc, która potrafi tworzyć w materialnym świecie, potrafi realizować moje cele i plany. Nie ma w niej nic brudnego, okropnego, brzydkiego, wstydliwego, grzesznego. Jest tylko czysta i dobra Moc kreowania, Miłość do ciała, Świętość ciała, Szacunek do ciała. Ufam mojej Yoni i jej Mocy, bo ona wytycza moje granice. Granice szacunku dla mojej kobiecości.

Ogłaszam, że codziennie rano zapytam mojej Yoni czego pragnie i jak te pragnienia mogę zrealizować.

Ogłaszam, że codziennie z wdzięcznością podziękuję mojej Yoni, że jest moja, jest bezpieczna, jest święta i godna.

Ogłaszam, że codziennie wezmę 3 świadome, pełne oddechy: Pierwszy ukoi umysł i sprowadzi świadomość do mojego ciała. Drugi skomunikuje mnie z sercem. Trzeci zaprowadzi mnie do Yoni. Łącząc Miłość bezwarunkową mojego serca z Miłością materialną mojej Yoni. Dzięki temu każde moje działanie będzie realną manifestacją mojej mocy, prowadzonej przez moją duszę.

Ogłaszam, że każdy dotyk, który podaruję mojej Yoni będzie świadomy, pełen miłości i szacunku. Że taki dotyk będę jej dawać w tym roku, w postaci masażu, automasażu, z olejkami lub bez, ćwiczeń z jajeczkami lub bez nich. Moje dłonie i moje obecność wyrażają, jak bardzo moja Yoni jest chciana i przyjmowana.

Ogłaszam, że pozwolę moim biodrom otworzyć się. Wiem, że w otwartych biodrach moja uśpiona Moc przebudzi się i zamanifestuje w materii, tworząc życie, którego pragnę. A jeśli są jakieś blokujące przekonania, które wciąż je zaciskają, podejmę działanie, aby te przekonania odnaleźć i uwolnić.

Ogłaszam, że zrezygnuję ze współpracy z każdym lekarzem, specjalistą, terapeutą, który z pogardą i bez wyczucia mówi i dotyka moją Yoni. Mam prawo i z tego prawa korzystam, aby osoby, które wspierają moje zdrowie, miały pełny szacunek dla mojego kobiecego ciała.

Ogłaszam, że każdy seks, na który się zdecyduje będzie 100% z moją zgodą. Nie tak sobie, nie prawie, nie bo obowiązek. Całkowicie, kiedy będę chciała i czuła, że sprawia mi przyjemność a nie ból, że moje ciało pragnie przyjemności, połączenia z partnerem.

Ogłaszam, że w tym roku każdą miesiączkę przywitam z szacunkiem. Chciana, czy nie. Tak działa moja Yoni i szanuję to.

Ogłaszam, że nie będę zmuszać mojej Yoni do przyjęcia dziecka, na które nie jest gotowa. Zamiast tego podejmę wszelkie dostępne działania, aby dowiedzieć się i uwolnić blokady, które noszę w swoim łonie, a które w logice ciała, chronią mnie przed ciążą. I zaufam, że MAM dostęp do takich metod i wsparcie takich ludzi, którzy poprowadzą mnie w szacunku dla zdrowia mojego łona do przyjęcia dziecka, jeśli takie jest prawdziwe pragnienie mojego serca i ciała.

Ogłaszam, że podejmę odpoczynek i działanie, które codziennie tworzy moją miłość i zaufanie do mojej Yoni. Aby moje łono swobodnie karmiło mnie Mocą. Jeśli takie jest pragnienie mojego ciała przyjmę odpowiednie zioła, umocnione energią z serca Matki Ziemi. Wykonam ćwiczenia, które fizycznie wzmocnią moje mięśnie. Oddam się tańcu, zmysłowemu lub dzikiemu. Poznam techniki komunikowania się, wizualizacji, medytacji z moją Yoni. Jeśli tylko czuję, że tego chcę. Nie będę oszczędzać na działaniach dla łona.  Bo wiem, że ukochanie mojej Yoni i oddanie jej prawa do Mocy, wykreuje dla mnie każdą najlepszą dla mnie obfitość: czasu, relacji, pieniędzy, podróży, spełnienia.

Moje łono jest doskonałe i piękne. Prowadzi mnie do nieskończoności.

Moje łono prowadzi mnie do autentycznego doświadczania MNIE w ciele, w szczęściu, spełnieniu i rozkoszy.

Dlatego ten rok jest rokiem mojej Yoni. Celebruję moje łono każdego dnia, a moje łono prowadzi mnie w najpiękniejsze zakamarki życia, jakie czekają na mnie w tym roku. Celebruję w świętości moje łono i buduję w ten sposób globalny, kolektywny szacunek dla kobiecości i kobiecego ciała.

…cdn

Z godnością i miłością dla Twojej kobiecości :*

Karolina M. Kumor