Ukochanie Kobiecości. Krąg, yin joga, olejek.

Ukochanie Kobiecośc, warsztaty dla Kobiet we Wrocławiu, 7 maja 2022, Yoniversal Care i Move to Love
 
Kochane kobiety serdecznie zapraszamy Was na spotkanie w centrum Wrocławia. Zaznamy tu medycyny kręgu, medycyny ruchu, dotyku i zapachu oraz wsparcia świętych roślin. Medycyny Ukochania.
 
Na warsztacie będziemy:

🌸 celebrować swoją kobiecość
🌸 uczyć się napełniać siebie
🌸 poznawać narzędzia dbania o siebie
🌸 odpuszczać w pozycjach yin jogi
🌸 otwierać biodra i serca
🌸 dawać sobie czuły dotyk
🌸 tworzyć zmysłowy olejek do masażu
🌸 masować ciało i punkty akupresurowe
 
Wierzymy, że kobieca moc, wzmacnia się jeszcze bardziej kiedy:

🌷 dbamy o siebie
🌷 dbamy o siebie nawzajem
🌷 wyrażamy się
🌷 dajemy sobie odpocząć
🌷 okazujemy sobie czułość
🌷 okazujemy sobie miłość i wrażliwość
 
Kiedy zadbamy o siebie, – o swoją kobiecą energię, o ukochanie siebie – każdy aspekt naszego życia na tym zyskuje. Również nasza energia męska i działanie polepszają swoją jakość.
 
Warsztat ten przybliży nas do siebie, do ciała, do tu i teraz. Poznacie praktyki dbania o siebie w wielu wymiarach, które będziecie mogły zabrać ze sobą do domu, do życia, do codzienności.
 
Zapraszamy do ukochania siebie w całości, z akceptacją tego co w nas żywe.
 
PROGRAM
10:00 – Krąg rozpoczynający
11:00 – Praktyka yin jogi
12:30 – Tworzenie olejku ukochania
13:30 – Przerwa
14:00 – Praktyka automasażu i akupresury
15:00 – Krąg zamykający
16:00 – Zakończenie spotkania
 
CZUŁA YIN JOGA
Łagodna i statyczna forma jogi z elementami automasażu, akupresury, aby dać sobie uwagę, czułość i obecność. Yin joga jest jogą powięziową, a na powięzi zapisane jest wiele naszych emocji i zbierany jest na niej stres i napięcia. Yin joga bazuje na przekazach Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Oprócz pozycji yin w naszą praktykę włączymy również akupresurę wybranych punktów akupunktury, które pomogą nam utrzymać witalność, zdrowie i piękno, pochylając się właśnie nad naszym aspektem YIN, celebrując kobiecą energię.
Elementami fizykalnymi, nad którymi pochylimy się najmocniej będzie odblokowanie miednicy i klatki piersiowej – centrum energii życiowej i otworzenie przestrzeni serca. Połączymy praktykę z dotykiem i masażem, czując, że same jesteśmy w stanie napełnić swój kubek i dać sobie czułość, pozwalając na odpuszczenie i pobycie z tym co JEST.
 
OLEJEK I AROMATERPIA
Plemię roślin bardzo pragnie wzmocnić proces u-kochania kobiet przez siebie same. Przyszedł już czas, aby żyć w świadomości, że jesteś pełnią i masz w sobie całą miłość, której potrzebujesz. To jest przekaz roślin dla nas. Swój olejek skomponujesz samodzielnie z różnych ziołowych ekstraktów. Zioła przekazują do olejów swoje właściwości pielęgnacyjne, substancje aktywne i moc, abyś mogła również Ty z nich korzystać.
Zapach dotyka najbardziej pierwotnych instynktów i uczuć zapisanych w ciele. Zapach może rozbudzać w Tobie zmysłowość i otwierać na miłość. Prowadzić Cię do zaufania sobie i kręgowi kobiet. Do olejku dodasz naturalne zapachy – olejki eteryczne, które wspierają Cię na ścieżce otwierania na miłość i ukochanie. Podczas tworzenia olejku porozmawiamy również o właściwościach konkretnych ziół i zapachów, abyś dokładnie wiedziała, które wybrać dla siebie.
 
INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Termin: 7 maja, 10:00 – 16:00
Miejsce: Narayan Joga Studio, Wrocław
Zapisy (do 4 maja): mailowo move.to.love.jagoda@gmail.com lub w wiadomości prywatnej do Jagody @Move to love
Inwestycja: 300 zł
Zadatek: 100 zł
 
Zadatek jest bezzwrotny. Możesz przekazać swoje miejsce innej osobie. Pozostała kwota płatna na miejscu w gotówce.
 
CO ZABRAĆ ZE SOBĄ?
☘ Luźne ubranie w którym będziesz mogła ćwiczyć yin jogę, oraz takie które możesz lekko zabrudzić olejkami
☘ Warto wziąć własną matę do jogi i kocyk, jak również ciepłe ubranie/skarpetki – yin joga jest jogą wychładzającą
*Na miejscu są maty i kocyki, także nie jest to konieczność
☘ Siebie w całości swojej okazałości
☘ Notatnik i coś do pisania
☘ Wodę do picia
*Podczas przerwy mamy dostęp do kuchni na kawy i herbaty
Uwaga: jeśli masz, poinformuj nas o ewentualnych alergiach i uczuleniach na składniki olejków i ziół.
***************
PROWADZĄCE
KAROLINA M. KUMOR. Od 2016 roku zawodowo obejmuję tematy zdrowia łona i piersi. W projekcie Totalna Biologia dla Kobiet prowadziłam warsztaty np. Ukochanie Joni, Jestem Płodna, Ukochanie Piersi oraz sesje indywidualne. Obecnie działam w swojej autorskiej metodzie Yoniversal Care. Tworzę olejki ziołowe do masażu piersi i pielęgnacji Joni, prowadzę mentoring, kręgi i warsztaty. Uczyłam się u Gilberta Renaud, Jutty Kellenberger, Zoli Dubnikowej, Henryka Różańskiego. Jako ukochane mentorki cenię Dianę Poteralską-Łyżnik oraz Magdalenę Buko. Uczestniczyłam w inicjacji u Tanny Jakubowicz-Mount. Od 2 miesięcy mieszkam w masywie Ślęży i tutaj rozpoczęłam kreowanie nowej przestrzeni Świątyni Joni, do której zapraszam kobiety.
 
JAGODA (MOVE TO LOVE) Współpracuję z Wami, realizując wołanie serca. Propaguję samo-miłość, świadomość i powrót do naszego wnętrza. Bawię i leczę się ruchem, rozwijam świadomość naszych ciał i pracuję z energią poprzez między innymi praktyki Medycyny Chińskiej.
Jestem trenerem personalnym, instruktorem yin jogi, terapeutą badającym medycyny naturalne i alternatywne. Zatapiam się w praktykach self care i szerzę informacje o dbaniu o siebie holistycznie. Pragnę dzielić się miłością do siebie samych jak i miłością do ruchu, który daje nam życie i pokazuję, że jest on pięknym narzędziem do wielowymiarowego rozwoju i że wcale nie musi być trudny, czy nudny. Priorytetem dla mnie jest rozwój duchowy, oraz zdrowie ciała, umysłu i ducha. Prowadzę indywidualne i grupowe treningi, pracuję z ciałem manualnie i naturalnie – będąc odwiecznym uczniem życia, ruchu i natury.