Kocham moją Yoni. 13-dniowe Ukochanie (#ilovemyYoni)

 

Zapraszam na drugą edycję warsztatów. Zaczynamy 14 października, zapisy przyjmuję mailowo. Grupa warsztatowa liczy 9 kobiet.

***

To nie jest wyzwanie. To jest Ukochanie. ♥ ♥ ♥

Czy kocham moją Yoni? Moje łono? Moją macicę? Moje jajniki? Moją miesiączkę? Moją krew miesięczną? Moją miednicę? Moje biodra? Moją kobiecość? Mój brzuch? 

Mój skarb kobiecości. Moje źródło kreatywności. Moje centrum mocy. Moje źródło przyjemności. Cenny klejnot, który od pierwszego dnia życia noszę w moim brzuchu. To jest właśnie moja Yoni. ♥

Bez względu na to, czy kochasz, czy chcesz ukochać bardziej, czy chcesz lepiej skontaktować się ze swoją Yoni, czy po prostu czerpać z niej więcej radości i mocy. Dołącz do Ukochania. Przez 13 dni będziemy razem spotykać się ze swoimi łonami, aby codziennie ukochać je z lekkością, wdzięcznością i namiętnością. Po kobiecemu, tak jak chcesz.

Codziennie o 19.30* zapraszam Cię na webinar, podczas którego zrobisz ćwiczenia, usłyszysz słowa, doświadczysz emocji, które poprowadzą Cię bliżej, cieplej, radośniej, bardziej miękko i rozkosznie ku Twojej Świętej Yoni.

Nasze spotkania będą w tajnej grupie na fb. Linka do grupy wysyłam na maila po otrzymaniu wpłaty za warsztaty.

Start Ukochania: 
14 października 19.30 (czasu polskiego)

Dokładne daty naszych spotkań. Zawsze wieczorem, ok 1.5 godziny:
14 – 18 X, 22 – 25 X, 29 – 31 X

***

Twój wkład:
530 zł – całe warsztaty, praca na żywo, zamknięta grupa na fb, dostęp do ćwiczeń i nagrań po zakończeniu warsztatów.

730 zł – j.w. dodatkowo spotykasz się ze mną na indywidualnej konsultacji  Biologii Totalnej. Dokładny opis konsultacji (klik)

Zapisy i informacje: kontakt@karolinakumor.pl

* Godzina czasami będzie się zmieniać na wcześniejszą. Będę o tym informować. 🙂

10 odpowiedzi na “Kocham moją Yoni. 13-dniowe Ukochanie (#ilovemyYoni)”

 1. Karolina stworzyła profesjonalną, ciepłą przestrzeń pełną zaufania i poczucia bezpieczeństwa, dzięki czemu warsztaty są bardzo efektywnym narzędziem pracy, wspierającym zaakceptowania siebie, swojej kobiecosci i wiedzy o sile, jaka z niej płynie. Podejście Karoliny jest bardzo holistyczne, poza specyficznymi tematami związanymi z samymi warsztatami, Karolina wnosi też dużo „dodatkowej” wiedzy, a także cierpliwie odpowiada na pytania. Polecam warsztaty każdej dziewczynie, która chce być bardziej samoświadoma, której wewnętrzna energia nie jest dziś w płeni wykorzystana. Odkąd wzięłam udział w warsztatach – absolutnie wszyscy widza we mnie zmianę na plus. Najważniejsze, że ja ją czuję. Pozdrawiam:)

  1. Dziękuję Małgosiu! Również za piękny proces, który było nam dane razem przejść za grupą kobiet, uczestniczek warsztatów. 🙂

 2. Warsztaty, które zorganizowała Karolina były po prostu genialne. To co osiągnęłam w tak krótkim czasie – 13 dni jest wręcz niewyobrażalne. Te warsztaty były najważniejszymi w moim życiu. W ciągu 13 dni poczyniłam milowe kroki do przodu, w czasie swojej wieloletniej terapeutycznej drodze.

  Karolina pokazała pełen profesjonalizm, ogrom wiedzy, cierpliwości i swojej energii. Włożyła w te warsztaty całe swoje serce. Stworzyła wspaniałą atmosferę, także my jako uczestniczki czułyśmy się bardzo dobrze.

  Forma warsztatów online to bardzo dobry pomysł, dzięki temu mogłyśmy brać udział z różnych zakątków kraju, bez zbędnej reorganizacji w życiu codziennym. Nie musiałyśmy brać urlopów czy wyjeżdżać z domów.

  Dziękuję Ci Karolino za tak wspaniałą inicjatywę! :*

 3. W procesie zmiany jestem już kilka lat. I na tej fali trafiłam do Karoliny. Na warsztacie nauczyłam się rozmowy z własnym ciałem, odnalazłam dawne konflikty przodków, które miałam zakodowane jako niby własne i które blokowały mnie w kilku tematach. Zaczęłam proces uwalniania swojej seksualności spod władzy mózgu 🙂

  Plusem grupy jest praca na livach, które można obejrzeć w dowolnym dla siebie czasie.

 4. Warsztaty wspaniałe!polecam każdej kobiecie…nie tylko cała masa odkryć ale i ciekawa praca nad kobiecością, emocjami. Coś wspaniałego i niezwykle rozwojowego. Ściskam Karolina i czekam na kolejne warsztaty!:-)

 5. Pierwszy raz brałam udział w warsztatach online. Dzięki pracy na nich udało mi się ponownie poczuć związek z własną kobiecością, odzyskać dawno utraconą pewność siebie. Widzę to każdego dnia i mam poczcie uzdrowienia a także otrzymałam od Karolina Kumor dawkę wiedzy, która mam nadzieję pozwoli mi radzić sobie w późniejszym czasie. Bardzo dziękuję, z serca i z Yoni <3

 6. Wspaniały czas. Przełomowy. Nowe odkrycia i odsłony kobiecości w sensie indywidualnym i uniwersalnym. Bardzo dziękuję za poświęcony czas, wielką kobiecą moc i profesjonalizm.

 7. Ogromna wdzięczność za webinar o ukochaniu Yoni. Był on bardzo ważną i transformującą częścią drogi, którą idę od kilku lat i mogę nazwać Drogą Ku Uzdrowieniu Kobiecości. Dziękuję Karolina za ogrom wiedzy, zrozumienie dla niełatwych emocji i wsparcie.
  Niecierpliwie czekam na następne warsztaty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O świetnie! Zaznaczam poniższe okienko, bo akceptuję Politykę prywatności. :)