Warsztaty o Kobiecości

Warsztaty dla kobiet, zdrowie łona, zdrowie joni, ukochanie kobiecości, karolina kumor, Yoniversal Care. Na zdjęciu Kobieta, której łono przykrywa bukiet kwiatów, trzyma ona czule dłoń na swoim podbrzuszu.

Warsztaty dla Kobiet - Zdrowe Piersi, Zmysłowe Piersi. Prowadzi Karolina Kumor Yoniversal Care. Na zdjęciu zbliżenie na dłoń kobiety, która trzyma na piersiach koronową narzutkę.

Cykliczność a zdrowie emocjonalne kobiety. Warsztaty dla kobiet. Świadoma miesiączka, świadoma cykliczność, cykl hormonalny, PMS, zdrowie kobiece. Prowadzi Karolina Kumor Yoniversal Care. Na zdjęciu kolaż z 5 zdjęć jednej kobiety w różnych nastrojach, okazującej różne emocje.

Zdrowa i piękna skóra - warsztaty dla kobiet. Totalna biologia. Na zdjęciu dłonie kobiety, które wynurzają się z mlecznego płynu otoczone różowymi kwiatami.

warsztaty dla kobiet, konsultacja dla kobiet, zdrowa i piękna skóra, totalna biologia, ajurweda, karolina kumor, yoniversal care, na zdjęciu portret kobiety, która uśmiecha się i odgarnia do tyłu włosy