MOJA ZDROWA I PIĘKNA SKÓRA


Termin: 21 – 24 września + dodatkowe spotkanie zoom


Program warsztatów obejmuje 5 spotkań: cztery webinary oraz jedno dodatkowe spotkanie na zoom****

Program warsztatów

21.09 godz. 18:30
Wprowadzenie. Dosze i dieta, a piękno skóry. (1 – 1.5 h)
Poznasz dokładną charakterystykę każdej doszy wg ajurwedy. Dowiesz się w jaki sposób naturalnie zachowuje się skóra osoby z dominującą doszą vaty, pitty lub kaphy. Jakie pokarmy warto włączyć, aby wspierać równowagę swoich dosz i zdrowie skóry. Na spotkaniu zrobimy ankietę, która wstępnie pomoże Ci określić Twoją dominującą doszę.

22.09 godz. 18:30
Webinar. Receptury.
(1 – 1.5 h)
Poznasz przepisy na naturalną pielęgnację z olejów, ziół i olejków eterycznych oraz innych naturalnych składników. Dowiesz się jakie wymagania ma Twoja skóra, jak najlepiej naturalnie ją pielęgnować, zgodnie z doszą, która determinuje prawdziwe potrzeby skóry.

23.09 godz. 18:30
Warsztaty. Podstawowy automasaż twarzy wg ajurwedy.
(1 – 1.5 h)
Spotkanie poprowadzi Justyna Wypych. Pokaże Ci w jaki sposób masować twarz, szyję i dekolt, używając prostych olejów i techniki automasażu ajurwedyjskiego.

24.09 godz. 18:30
Webinar. Codzienna pielęgnacja ciała najlepsza dla Ciebie.
(1 – 1.5 h)
Poznasz najkorzystniejsze dla Twojej doszy rytuały pielęgnacji ciała. Dowiesz się również, których unikać. Jakie ćwiczenia i jakie sporty wspierają Cię, a które mogą być dla Ciebie szkodliwe. Dowiesz się kiedy wykonywać rytuały pielęgnacyjne, rano, wieczorem i jak maksymalnie umilić sobie ten czas. Jakie sposoby wyrażania i równoważenia emocji będą skuteczne dla Twojej doszy? O tym również usłyszysz na spotkaniu.***

Spotkanie Zoom na żywo*****(2 h) – dokładna data do ustalenia, odbędzie się w przeciągu kilku dni po webinarach.
W pierwszej części spotkania Justyna jeszcze raz przeprowadzi Cię przez automasaż twarzy, rozszerzony o tzw. punkty marma. Tym razem będzie obserwować, udzielając niezbędnych wskazówek. Następnie zapraszamy na sesję pytań i odpowiedzi ze mną i Justyną.

**** Spotkanie zoom jest dodatkowe dla osób, które inwestują w warsztaty pełną kwotę.

Dla kogo są warsztaty?

*** Jeśli chcesz nauczyć się, jak dbać o skórę świadomie i zgodnie z prawdziwymi potrzebami Twojej skóry, aby wzmocnić jej zdrowie i piękno. ***
– Skóra różnych osób ma różne potrzeby. Jak je rozpoznać? Znajomość dosz wg ajurwedy jest w tym bardzo pomocna!
– Zdrowie skóry zaczyna się w środku ciała: zadbaj o całe ciało, dietę i odpowiednie wyrażanie emocji, aby Twoja skóra stała się piękna naturalnie.

*** Jeśli chcesz nauczyć się prostego automasażu twarzy, który możesz sama wykonywać codziennie, aby wydobyć naturalne piękno skóry i buzi. ***
– w Indiach mamy masują dzieci od początku życia; wiedzą że kontakt z ciałem i odpowiednie ruchy najlepiej wspierają zdrowie niemowlęcia, jego przyszłe poczucie wartości oraz piękna.
-Ty sama możesz zaopiekować się swoją buzią, dać sobie czas, uwagę, wspomóc skórę twarzy w oczyszczaniu, odżywieniu, aby była piękna i ukochana przez Ciebie.

*** Jeśli chcesz wiedzieć, jak zadbać o ciało zgodnie z Twoimi naturalnymi potrzebami i wrodzonymi możliwościami. ***
– Nieodpowiednio dobraną pielęgnacją możesz sobie zaszkodzić. Pewne zabiegi, rytuały, a nawet sposób masażu mogą być odpowiednie dla niektórych ludzi ale zupełnie nietrafione dla Ciebie.
– Na warsztatach dowiesz się, jaka pielęgnacja będzie dla Ciebie najlepsza. A odpowiednio dobraną pielęgnację pokochasz i będziesz do niej chętnie wracać, bo Twoje ciało tego właśnie potrzebuje i tym rozkwita!


(Jeśli dotyczą Cię jakiekolwiek choroby skóry i naskórka, i czujesz się gotowa/y aby odkryć przyczyny tych zmian, zapraszamy do zainwestowania w pierwszą część warsztatów o skórze: Zdrowa i Piękna skóra)

INWESTYCJA

GRUPA PREMIUM (ograniczona liczba miejsc) – 397 zł

Stały dostęp do materiałów + Zoom.


Co zrobić, aby uczestniczyć w warsztatach?

* Wpłać darowiznę na konto
* Zapisz się przez wysłanie nam maila
* W odpowiedzi wyślemy link z dostępem do grup

PYTANIA I ZAPISY:
kontakt@karolinakumor.pl

Karolina Malgorzata Kumor
89102049000000840232657818
PKOBP
Kwota: 397 zł
Tytułem: Darowizna – działania dla Kobiet (Skóra 2)

Odbyły się już:
Moja zdrowa i piękna skóra

P.S. Zapisz się na newsletter, jeśli chcesz otrzymać informacje o zniżkach w programie Akademii Ukochania.
https://karolinakumor.pl/zapisy-na-newsletter/