Wewnętrzne Dziecko. Olejek do masażu ciała, głowy i stóp.

Wewnętrzne Dziecko. Delikatny, łagodny, radosny. Otworzy Twoją niewinność, spontaniczność, przypomni, że możesz być beztroska, ufna i możesz odkrywać świat codziennie, na nowo. Błędy, upadki, porażki? Nie istnieją, są tylko nowe możliwości. Kiedy upadasz, to wstajesz i idziesz dalej, bo świat jest tak ciekawy, nowy, pełen tajemnic, które możesz odkryć!

Ten olejek doskonale ukoi głowę, uspokoi myśli, wprowadzi Cię w stan błogiego relaksu. Wystarczy kilka kropel wmasowanych w skronie, abyś poczuła większy spokój. Polecam go szczególnie do masażu głowy i stóp. Skład olejku doskonale działa również na cebulki włosów, wzmacniając je. Dzięki zawartości ekstraktu z dziewanny oraz delikatnych olejków jest łagodny dla skóry. 

Skład:

Olej ze słodkich migdałów, olej z pestek winogron, olej z krokosza barwierskiego/olej arachidowy. Ekstrakt z dziewanny. Olejki eteryczne: mandarynka, lawenda lekarska, geranium, drzewko herbaciane, rumianek niebieski/rzymski. Witamina E, witamina A, tokoferole.

Produkt hand-made. Zawiera ziołowe ekstrakty i olejki eteryczne. Przed użyciem wykonaj test uczuleniowy (na nadgarstku albo za uchem).

Pojemność 30 ml – 107 PLN 

Pojemność 50 ml – 157 PLN

Zestaw 4 dowolnych olejków w pojemności 15 ml – 237 PLN

Zamówienia: kontakt@karolinakumor.pl