Naturalne ziołowe kosmetyki dla Mamy – 22 maja

22 maja 2018 (wtorek)
godziny: 18.00 – 21.00
Warszawa, Leonardo Verde, Poznańska 13

Masz niepowtarzalną okazję przygotować dla swojej Mamy (lub dla siebie 🙂 ) naturalny, luksusowy i wegański prezent, który doskonale zadba o Jej urodę. Na warsztatach spotykamy się w eleganckiej przestrzeni wegańskiej restauracji Leonardo Verde.

Co podarujesz swojej Mamie?

* Różany peeling do ciała
* Kwiatowy mus do ciała
* Ziołowe serum intensywnie odżywiające skórę
* Kwiatowo-ziołową herbatę dla pięknej skóry
* Ziołowy ekstrakt wzmacniający zdrowie skóry i włosów

Zapewniamy estetyczne opakowania i etykiety na kosmetyki oraz opakowanie na prezent. Składniki, z których korzystamy są naturalne i wegańskie. Użyjemy cennych wyciągów ziołowych np. z pączków jabłoni, kwiatów kosmosów, kwiatów nagietka oraz olejków eterycznych m.in. z róży damasceńskiej, jaśminu oraz ylang-ylang. Takie kosmetyki możesz zrobić jedynie samodzielnie. W sklepie tych cudów nie znajdziesz. 🙂Zapisy oraz informacje:
kontakt@karolinakumor.pl

Twój wkład: 250 zł
Zgłoszenia do 16 maja do godziny 18.00.
Zaliczka w wysokości 90 zł płatna na konto rezerwuje miejsce na warsztatach. Zaliczka jest bezzwrotna (jednorazowo może zostać przeniesiona na kolejne warsztaty). Pozostała kwota płatna gotówką w dniu warsztatów.

Numer konta:
06114010100000515853003897
Odbiorca:
AIP
ul.Piękna 68
00-672 Warszawa
tytułem: Holistic Beauty warsztaty

P.S. Warsztaty odbywają się cyklicznie. Jeśli chcesz zapisać się na więcej niż jedno spotkanie, zapytaj o specjalną ofertę cenową! 🙂