Perfumy Męskość

perfumy dla kobiet, perfumy dla mężczyzn, perfumy unisex, perfumy aromaterapeutyczne, perfumy olejki eteryczne, paprociowe, fougere

Perfumy, które są jasne, bardzo harmonijnie łączą ciepłą ziemistość z lekkimi, świeżymi nutami.

Stworzone dzięki połączeniu wiedzy o aromaterapii, ajurwedzie i energii roślin. To kompozycja, która rozbudzi w Tobie archetypiczne cechy męskości.

W ajurwedzie każda roślina, i każdy olejek ma swoja naturę, smak, działanie i efekt. Niektóre olejki wzmacniają w Tobie słodycz i czułość, inne poruszają myśli, nawilżają lub wysuszają, ochładzają lub ogrzewają. Olejki w perfumach dobrane są w taki sposób, aby wzmocniły archetypiczne męskie cechy. Dlatego zapach jest ciepły i jednocześnie pobudzający, osadzający w stabilne działanie. Daje klarowność umysłowi i chęć do działania. 

Zaskakujące połączenie ciepłych korzeni ze słodyczą przypraw i kwiatów, przenika umysł i rozbudza aktywność. Jest tu odrobina cierpkości, która daje klarowność w działaniu. Perfumy łączą Cię z miejscem w Tobie, które jest stabilne, niezmienne i pewne. Z tego miejsca wychodzisz do świata i wiesz, że Twoja prawda i Twój talent jest ważny, potrzebny, a świat przyjmie go z podziwem i wdzięcznością. Twój Wewnętrzny Mężczyzna chce działać najpierw dla Twojego dobra, później dla dobra świata.

Perfumy olejowe. Skomponowane z olejków eterycznych. Baza olejowa: olej jojoba.

Olejek kupisz w sklepie yoniversal.care