Zmysłowe Ziołowe Olejki dla Yoni i Piersi (9 marca 2019)

Na warsztatach przygotujesz 2 nasycone obecnością i rozkoszą olejki ziołowe. Jeden zatroszczy się o Twoją Yoni, drugi będzie pielęgnował Twoje Piersi podczas masażu. Olejki skomponujesz z ziołowych ekstraktów oraz olejków eterycznych. Będą to olejki wyjątkowe, naturalne, zrodzone przez Ziemię. Wszystkie ekstrakty przygotowane są z ziół zbieranych ręcznie, na dzikich łąkach, w miłosnej komunikacji z Naturą. A często w towarzystwie kota Biszkopta. 🙂

Na początku spotkania opowiem o ziołach, które najpiękniej wspierają Twoją kobiecość. Dowiesz się o ich właściwościach dla ciała, ducha i emocji. Zioła kochają dbać o Twoją Kobiecość. To naturalne, miłosne dary z serca Matki Ziemi dla Ciebie.

Na warsztatach skosztujesz kwiatowy, aromatyczny napar, który skomponowałam specjalnie dla Kobiet. Spotkasz się z Kobietami Mocy, które pragną tak jak Ty, szczególnie zadać o Moc i Piękno swojej Yoni.

INFORMACJE:

Data i godzina: 9 marca, 11:00 – 15:00

Miejsce: Warszawa, szczegóły podam w wiadomości

Twój wkład: 350 zł

Miejsce na warsztatach rezerwuje bezzwrotna zaliczka w wysokości 120 zł, płatna do 28 lutego. Pozostała kwota płatna na miejsce w dniu warsztatów.

Zabierzesz do domu: Olejek dla Yoni (50 ml), Olejek dla Piersi (50 ml), ziołową mieszankę z ręcznie zbieranych dzikich ziół, skrypt o właściwościach ziół.

Zapisy oraz informacje o płatności: kontakt@karolinakumor.pl