Zmysłowe Wiosenne Przebudzenie (14 – 16 maja)

Zmysły. Czucie. Smakowanie. Aromaty. Ruch. Głos. Dźwięk. Ty pośród swoich zmysłów.

Jak by to było poczuć swoje ciało, każdą komóreczkę, każdy zmysł? Chcę poczuć swoje piersi pod swoimi dłońmi i poczuć: Jak to dobrze, że mam piersi i jakie moje piersi są cudowne! Chcę poczuć pod swoimi dłońmi moje łono, mój brzuch i pomyśleć: Jak to pięknie, że moje łono jest we mnie i mogę czerpać z tego źródła mocy, kreatywności i rozkoszy. Chcę poczuć moje całe ciało w tańcu. Poruszyć się tak jak zawsze tego chciałam. Chcę usłyszeć swój głos, jak delikatnie albo odważnie albo z całą mocą wydobywa się z moich piersi. Chcę poczuć siebie zmysłową, doświadczającą, widzącą i rozkoszującą się całą feerią wiosennych bodźców.

Chcę przebudzić świadomość z bycia w ciele kobiety. 

Nasze spotkanie zaczynamy 14 maja, w piątek o godzinie 18:00. Czekamy na Ciebie od godziny 16:00, abyś spokojnie rozgościła się we wspólnej przestrzeni.

PLAN Zmysłowego Przebudzenia Kobiet:

PIĄTEK

16:00 – Otwieramy wspólną przestrzeń

18:00 – Kolacja

19:00 – Krąg otwierający

20:30 – Koncert relaksacyjny mis, gongów, dzwonków, śpiew intuicyjny. 

SOBOTA

8:15 – Zmysłowe Przebudzenie. Poranna praktyka zmysłowości w ciele i ćwiczenia oddechowe.

9:00 – Śniadanie

10:00 – Yoniversal Care. Nauka świadomego kontaktu ze swoim ciałem poprzez dotyk, zapach, masaż i medytację. Medytacja w przestrzeni Serca i Joni. Ćwiczenia taoistyczne i oddechowe, masaż brzucha, jajników i Joni. Tworzenie olejku do higieny intymnej.

13:00 – Obiad. Po obiedzie czas na spacer, odpoczynek.

17:00 – Przebudzenie Siebie, wieczór tańca.

19:00 – Kolacja.

19:30 – Czas na bycie. Może w kręgu Kobiet, rozmowy, budowanie więzi, przy kominku, swobodnie, czule, w akceptacji. Odpoczynek, dostępna będzie sauna.

NIEDZIELA

8:15 – Zmysłowe Przebudzenie. Poranna praktyka zmysłowości w ciele i ćwiczenia oddechowe.

9:00 – Śniadanie

10:00 – Yoniversal Care, cz. 2. Nauka automasażu Piersi. Tworzenie olejku do masażu.

12:00 – Krąg Zamykający

14:00 – Obiad 

Plan może ulec modyfikacjom.

Zmysłowe Przebudzenie Kobiet podaruje Ci:

Yoniversal Care. Jest to pełna zmysłowych i duchowych doświadczeń droga świadomej pielęgnacji. Szczególną uwagę dajemy Twojemu Łonu, które jest źródłem kreowania życia i miłości materialnej oraz Piersiom, które są centrum miłości duchowej. Gdy obdarowujesz siebie, swoje emocje i swoje ciało uwagą, czułością, akceptacją, wchodzisz na ścieżkę Uzdrawiania przez Ukochanie. W tej drodze łączę narzędzia Biologii Totalnej, wiedzę o roślinach oraz czuły dotyk. Twój dotyk.

Podczas Zmysłowego Przebudzenia Kobiet poprowadzę Cię w medytacji w przestrzeń Serca i Joni. Świadomy oddech połączymy z czułym i akceptującym wsłuchaniem się w ciało i jego język. Udasz się w podróż do swojego Źródła, aby nauczyć się czerpać z niego Moc i przemieniać ją w Miłość. Abyś kochała. Najpierw siebie, swoje ciało, swoją historię. Potem innych i świat. Poznasz techniki automasażu piersi, nauczysz się ćwiczeń taoistycznych, które wspierają zdrowie łona i piersi oraz Twoją kreatywność. Przygotujesz dwa olejki dla swojego ciała: olejek do higieny intymnej oraz do masażu piersi. Składniki na olejki są naturalne, najlepszej jakości, wiele z nich to luksusowe, cenne i trudno dostępne składniki. W olejach maceruję polne, dzikie zioła, abyś mogła korzystać ze wszystkich ich właściwości.

Zmysłowe przebudzenie w tańcu. Ten wieczór jest przestrzenią pełną akceptacji i bezpieczeństwa, abyś mogła wyrazić ruchem wszystko, na co tylko masz ochotę.

Tutaj nikt nie będzie Ci mówił, jak masz tańczyć: kobieco, zmysłowo, delikatnie albo radośnie. Nikt nie będzie poprawiał tego, jak się poruszasz. Nikt nie oceni, że tańcem i ciałem wyrażasz jakieś nieakceptowalne emocje: złości, żalu, smutku a może zagubienia? Tu jest miejsce na każdy ruch, w każdej emocji.

Dlaczego piszę o tym tak mocno? Bo spotkałam się ostatnio z wyraźną oceną tego, jak kobieta tańczyć powinna i co tańcem na warsztatach wypada wyrażać. Jak to jest tańczyć po kobiecemu i że raczej należy zmysłowo ale nie ze złością.

NIE!

To jest przestrzeń TWOJEGO PRZEBUDZENIA. Zmysłowy taniec nie musi być tańcem pełnym seksualności, uwodzenia i nie musi podobać się innym. Ten taniec jest tylko dla Ciebie, tylko Ciebie ma spełniać, tylko Ciebie ma wyrażać. Zmysłowy taniec jest tańcem pełnym tego, co chcą przeżyć tu i teraz Twoje zmysły. Jeśli w tańcu poczujesz, aby przebudzić złość albo oderwanie od ziemi albo totalne uziemienie… znajdziesz tutaj miejsce właśnie na te jakości! Zapraszamy tutaj Ciebie, taką jaką jesteś właśnie dziś. Tworzymy dla Ciebie przestrzeń wolności w przebudzaniu się do Siebie.

Kręgi Kobiet. Weekend zaczniemy i zakończymy kręgiem wszystkich uczestniczek. Krąg jest przestrzenią świętą, która przyjmuje każdą z nas bez oceny. Tutaj bezpiecznie wyrazisz swoje potrzeby, myśli i określisz z czym przychodzisz. Zasadą kręgu jest pozostawienie swoich ocen dla siebie oraz nieudzielanie rad, nieprzerywanie i słuchanie w otwartości dla innej kobiet. Wszystko co w kręgu, w nim pozostaje, i o to mocno prosimy każdą z Was.

 

Doświadczysz Przebudzenia:

Ciała, piersi, joni i głosu

Zmysłów, czucia, emocji

Zaufania do siebie i kręgu kobiet

Zaufania do swojego dotyku i mądrości swojego ciała

Zabierz ze sobą: koc, ciepłe skarpety/kapcie, ubrania na ognisko, luźny rozpinany sweter/bluzę, wygodny przylegający podkoszulek, luźny strój do ćwiczeń, wygodną spódnicę lub sukienkę do tańca, duży ręcznik do sauny, butelkę na wodę.

Informacje organizacyjne:

Termin: 14 – 16 maja 2021

Start: 16:00 piątek

Zakończenie: 15:00 niedziela

Miejsce: Samadhi, Wiry pod Ślężą

Inwestycja we wspólny czas i miejsce:

Early birds* – 950 zł
Cena regularna – 1100 zł

Miejsce rezerwuje wpłata zadatku w wysokości 500 zł. Zadatek jest bezzwrotny. Numer konta do wpłaty podamy mailowo.

*cena obowiązuje do 7 kwietnia, promo nie łączą się.

(Jeśli ta kwota jest dla Ciebie za wysoka, odezwij się do nas, zobaczymy, co możemy zrobić.)

Rezerwacja miejsc do 5 maja. Liczba miejsc na weekend ograniczona!
Zastrzegamy sobie możliwość odwołania warsztatów z przyczyn niezależnych od nas. W tym przypadku zwracamy zadatek.

Zapisy oraz informacje:

kontakt@karolinakumor.pl
698 180 188

Cena obejmuje: noclegi, całodniowe wyżywienie, przekąski, kawę, herbatę. warsztaty, koncerty, materiały warsztatowe.

O prowadzących:

Karolina M. Kumor – Uzdrawianie przez Ukochanie (Totalna Biologia dla Kobiet)

Swoją zawodową przestrzeń oddałam kobiecości, prowadząc kobiety drogą Uzdrawiania przez Ukochanie. W pracy warsztatowej oraz indywidualnej łączę wiedzę o roślinach, narzędzia Biologii Totalnej i wrodzoną czułą akceptację dla całego spektrum kobiecych emocji, uczuć i cykliczności. Tworzę zmysłowe olejki, dedykowane Joni i Piersiom, które wspierają w procesie ukochania siebie. Na co dzień jestem na drodze życia, tak samo jak każda inna istota na tej Ziemi. Czasami zachwycam się, czasami siłuję, ale z każdym dniem kocham autentyczniej.