Przyjmuję Matkę. Przyjmuję Ojca. Aby uzdrowić swoją kobiecość.

Jestem całkowicie z Matki. Jestem całkowicie z Ojca.

Przyjęcie moich rodziców i przyznanie przed sobą, że jestem całkowicie z nich, działa uzdrawiająco na moje ciało i poczucie mojej kobiecości.

Twoja kobiecość płynie prostą linią od matki. Poczucie bezpieczeństwa Twojej kobiecości płynie bezpośrednio od ojca. Nie-przyjęcie rodziców (lub przez rodziców) stoi u podstaw większości chorób i wielu problemów. Czasami niemożliwym wydaje się ich przyjęcie. Na warsztatach poznasz narzędzia, metody i techniki, które znacznie zbliżą Cię do osiągnięcia tego celu. Przejdziesz od nie-przyjęcia ku wdzięczności za życie, które dali Ci rodzice.

Na warsztatach będziemy korzystać z kilku narzędzi:
* Totalna Biologia i Recall Healing
* Techniki Uwalniania Davida Hawkinsa
* Praca z emocjami wg Boba Mandela
* Rysunki i symbolika archetypów
* Interpretacja snów
* Medytacje i wizualizacje
* Narzędzia Julii Cameron i Louise Hay

Jak zaakceptować rodziców, jeśli zupełnie nie czujesz, że chcesz? Jak przyjąć ich bardziej? W jaki sposób szanować ich, szanując jednocześnie siebie i swoją autonomię? W jaki sposób budując miłość do siebie, przyjmujesz rodziców bardziej? Jak emocje, przeżycia, przekonania Twoich rodziców mogły wpłynąć na Twoje zdrowie i życie?

Odpowiemy również na takie pytania. Warsztaty są bardzo interaktywne, wykonujesz samodzielnie wiele ćwiczeń, które krok po kroku prowadzą Cię do celu.

Warsztaty odbywają się on-line. 
* Trwają 14 dni. Grupa liczy maksymalnie 12 osób.
* Start 2 września 19:00. Zakończenie 14 września 19:00.
Obejmują: 
* 7 spotkań na żywo w grupie warsztatowej. Każdy live trwa ok. 90 minut.
* 13 zadań do wykonania dla Ciebie podczas trwania warsztatów. 
* 13 afirmacji i dobrych myśli, którymi zaczniesz każdy dzień. 
* 8 zadań dla Ciebie do wykonania po zakończeniu warsztatów.
* Dodatkowy webinar podsumowujący nasz proces, który odbędzie się kilka dni po zakończeniu warsztatów. Dokładną datę ustalimy pod koniec naszych spotkań.

Możesz wybrać wersję:
PODSTAWOWĄ. Obejmuje cały cykl warsztatów: webinary, zadania, afirmacje. Moje prowadzenie podczas transmisji w grupie. Odpowiadam też na pytania w grupie dotyczące tematu warsztatów.Twój wkład: 350 zł

DLA WYMAGAJĄCYCH. Dodatkowo spotykam się z Tobą na indywidualną konsultację. Konsultacja trwa ok. 90 minut. Poruszamy na niej najważniejsze Twoje wyzwanie zdrowotne. Konsultacja jest w duchu Totalnej Biologii. Termin ustalamy indywidualnie, najpóźniej do końca września.
Twój wkład: 530 zł

Zapisy na warsztaty oraz wszystkie informacje: 
kontakt@karolinakumor.pl

Po zapisie i wpłacie podaję link do prywatnej grupy na fb, gdzie będziemy się spotykać przez 2 tygodnie.

Do zobaczenia! 🙂

2 odpowiedzi na “Przyjmuję Matkę. Przyjmuję Ojca. Aby uzdrowić swoją kobiecość.”

  1. Warsztaty z Karoliną obfitują w wiedzę, ćwiczenia i działanie. Karolina prowadzi piękne medytacje i wizualizacje, które często dają zupełnie inny wgląd w sytuację. Kobiety w grupie mocno wspierają i dzielą się swoimi przeżyciami. Warsztaty na pewno wyciągają i pokazują nam, gdzie jesteśmy w tym procesie przyjmowania rodziców, na co jesteśmy gotowe, a gdzie trzeba przeprowadzić duże zmiany. Bo jesteśmy silniejsze, niż te wszystkie nasze programy i ograniczenia <3

    1. Daria, dziękuję Ci pięknie za podzielenie się Twoimi wrażeniami po warsztatach. Przesyłam uciski! <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O świetnie! Zaznaczam poniższe okienko, bo akceptuję Politykę prywatności. :)