Ukochanie Yoni. 13 – 31 stycznia 2019

Już od 13 styczna ruszamy z nową grupą Waszego ulubionego Ukochania!
 
 
To jest intensywna i owocna praca, która daje długofalowe rezultaty. Dużo ufamy intuicji, proces prowadzi Miłość i Piękno. Sprawdziłam już, że tak jest najlepiej.
 
Tym razem trochę uwagi damy nowemu tematowi: otwieraniu bioder.
 
Będą ukochane przez Was prowadzone przeze mnie wizualizacje, rysunki, celebracja kobiecości, ćwiczenia pisemne i miłe dla ciała prace domowe. Wszystko uzupełnię wiedzą o zdrowiu łona z Totalnej Biologii. Odkryjesz Moc, Przyjemność, Boskość, która czeka na Ciebie u źródła Twojego potencjału Kobiecości.
 
Ukochanie przynosi różne rezultaty. Najwięcej zwrotnych informacji mam o bezbolesnych i łagodnych objawowo miesiączkach oraz odblokowaniu mocy twórczej Yoni, która manifestuje się w KAŻDYM Twoim działaniu. Zmienia się Twoje samopoczucie, czujesz lepiej siebie i swoje potrzeby, szanujesz ciało, realizujesz Moc łona w życiu. Codziennie.
 
Yoni jest Mocna i delikatna jednocześnie. Zaniechanie celebrowania jej mocy sprawia ból. Nawiązanie z Yoni głębokiej i autentycznej relacji miłości, szacunku i zaufania uzdrawia Ciebie na każdym poziomie.
 
***
 
A co przyniesie Ukochanie Tobie? 🙂
 
Zapisz się na warsztaty i zobacz, jakie skarby odkryjesz.
 
Twój wkład: 530 zł + voucher jeśli chcesz kupić warsztaty jako podarunek (dla siebie lub kogoś).
11 spotkań na żywo, 11 zadań domowych.
Spotykamy się wieczorami ok 19.30, z wyłączeniem weekendów. Chociaż dużo zależy od Waszych preferencji. Jeśli grupa będzie wolała inne godziny albo soboty i niedziele, w tej kwestii jestem elastyczna.
 
Zapisy oraz informacje o płatności:
kontakt@karolinakumor.pl