INDYWIDUALNE

Na zdjęciu zbliżenie na różowy kwiat piwonii oraz hasło: mentoring cykliczności. Na zdjęciu jest również złote logo Yoniversal Care.

Na zdjęciu portret kobiety - konsultantki, do której zapisujesz się na sesje. Na zdjęciu napis - konsultacje 1:1 ścieżka holistyczna.

Warsztaty dla kobiet, sesje i konsultacje indywidualne dla kobiet, automasaż i selfcare, Yoniversal Care, Karolina Kumor

Mentoring indywidualny dla kobiet. Kreuję z Mocy Joni. Prowadzi Karolina Kumor, twórczyni Totalnej Biologii dla Kobiet i Yoniversal Care. Twoje zdrowe łono, Twoje zdrowe Piersi, ukochanie kobiecości, zdrowa kobiecość. Na zdjęciu kobieta, która leży na zielonej łące pośród stokrotek, ubrana w białą tkaninę, trzyma doń na swoim łonie, uśmiecha się.

Droga Kobieto, oferta sesji przybiera nową formę indywidualnego mentoringu Yoniversal Care

Yoniversal Care to moja autorska metoda ukochania i celebrowania kobiecości.

Wchodząc na tę ścieżkę, wkraczasz w przestrzeń Nowej Ziemi, Nowej Ciebie, już dawno zrodzonej z Łona Wszechświata.

Yoniversal Care jest zastrzeżonym znakiem towarowym i zastrzeżoną metodą. Oznacza to, że prawnie jest zabezpieczona przed próbą kopiowania nazw, narzędzi, metod i koncepcji. Wszystkie narzędzia, którymi pracujemy na sesjach i warsztatach otrzymujesz tylko do swojego prywatnego użytku. Jeśli interesuje Cię użycie metody Yoniversal Care zawodowo, zapytaj o możliwości certyfikacji.

Mentoring dla kobiet, Moc Kobiet, Moc Joni, Medicine Woman, Medycyna Łona, Olejki dla Kobiet, Kobiecość, Joni, Świadoma Pielęgnacja Łona, Moc Łona, Nowa Ziemia, Warsztaty dla Kobiet, Ukochanie, Selfcare, Bodypositive,

3 odpowiedzi na “INDYWIDUALNE”

  1. Dzien dobry
    Chcialam sie jeszcze dowiedziec czy mozna kupic dostep do warsztatow ktore juz sie odbyly?
    Pozdrawiam
    Sara

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O świetnie! Zaznaczam poniższe okienko, bo akceptuję Politykę prywatności. :)