Kosmetyki jesiennie dla pięknej skóry i dobrego nastroju (13 listopada)

13 listopada 2018 (wtorek)
godziny: 18.00 – 20:30
Warszawa, Leonardo Verde, Poznańska 13

Czy wiesz jak odpowiednio pielęgnować skórę jesienią i zimą, aby pozostała nawilżona i miękka? Czy wiesz, które kosmetyki możesz stosować, a których należy unikać na wietrzną i mroźną pogodę? Czy szukałaś takich kosmetyków ale nigdzie ich nie ma? Czy marzysz o skutecznym sposobie, który pomoże Ci w dobrym nastroju przetrwać ciemne wieczory i deszczowe dni? Na naszym spotkaniu dowiesz się wszystkiego o jesiennej pielęgnacji cery, zrobisz swoje jesiennie kosmetyki oraz poznasz zapachy, które poprawią Twój nastrój i funkcjonowanie jesiennym czasem.

Jakie preparaty przygotujesz i zabierzesz do domu?

  • Olejek o pięknym zapachu, który odstresowuje i harmonizuje (mieszanka luksusowych olejków eterycznych, do aromaterapii lub jako dodatek do kąpieli lub oleju do masażu)
  • Regenerujące ziołowe serum do cery na noc
  • Puszysty mus do cery na chłodne wiatry i mroźne dni
  • Rozgrzewający aromatyczny ocet ziołowy (na wzór octów francuskich)
  • Nawilżający ziołowy tonik na noc
Zapisy oraz informacje:
kontakt@karolinakumor.pl
 
Twój wkład: 224 zł
Zgłoszenia do  8 listopada do godziny 18.00.
Zaliczka w wysokości 84 zł płatna na konto rezerwuje miejsce na warsztatach. Zaliczka jest bezzwrotna (jednorazowo może zostać przeniesiona na kolejne warsztaty). Pozostała kwota płatna gotówką w dniu warsztatów.
 
Numer konta:
57 1140 2004 0000 3602 4909 8050
Odbiorca:
Karolina Małgorzata Kumor
tytułem: Holistic Beauty
 
P.S. Warsztaty odbywają się cyklicznie. Jeśli chcesz zapisać się na więcej niż jedno spotkanie, zapytaj o specjalną ofertę cenową!