Konsultacje

Podczas konsultacji jestem Twoją towarzyszką, czasami przewodniczką. Wiem jednak, że to Ty masz w sobie wszystkie odpowiedzi, całą wiedzę i moc potrzebne do Twojego dobrostanu.

Przez 6 lat moje spotkania z Wami były wyjątkowo precyzyjnie ukierunkowane na uzdrawianie łona i piersi. Dziś zapraszam Cię do wejścia głębiej. Na ścieżkę nie tylko uzdrawiania ale ukochania, bycia dla siebie ze swojej pełni, dla swojego dobrostanu.

Ważnym elementem procesu jest olejek ziołowo-aromaterapeutyczny, który dodatkowo dobieramy spośród pięciu dostępnych kompozycji (cena sesji nie zawiera ceny olejku). Wybieramy ten najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb. Na sesjach dowiesz się jak najlepiej je stosować, choć to bardzo proste. Codziennie masuj swoje ciało, piersi, joni. Bądź w nieoceniającym kontakcie ze swoim ciałem.

Przeczytaj więcej o olejkach tutaj.

Twoja inwestycja w jedno spotkanie, które trwa zwykle 1.5 – 2 godziny to 500 zł.

Czasami spotkanie trwa dłużej, aby wykończyć procesy i tematy, które zaczęłyśmy. Proszę, przygotuj się tak, abyś nie musiała spieszyć się w ten dzień na konkretną godzinę na kolejne ważne spotkanie.

Jeśli chcesz zarezerwować termin sesji, zapraszam do kontaktu mailowego:

kontakt@karolinakumor.pl

Zapoznaj się z ofertą kursów i warsztatów, jeśli chcesz pracować samodzielnie.

Jeśli jesteś zainteresowana dłuższą, pogłębioną, kompleksową współpracą, zapoznaj się z ofertą mentoringu tutaj.

Przeczytaj Regulamin konsultacji indywidualnych.

Najczęściej zadawane pytania – przeczytaj, prawdopodobnie znajdziesz tu odpowiedź.