Konsultacje indywidualne

Na spotkaniu uczymy się kochać Twoją Kobiecość.

W swojej praktyce koncentruję się na wspieraniu uzdrawiania Joni i Piersi. Pierwszym celem spotkania jest odkrycie, uświadomienie sobie i uwolnienie przekonań, emocji, wspomnień rodowych, które leżą u podstaw choroby.  Następnie zdobywasz wiedzę, jak kochać siebie i swoją kobiecość bardziej. Spotykam się m.in. z kobietami z niepłodnością, bolesnymi miesiączkami, endometriozą, torbielami jajników, brakiem miesiączki, torbielami i guzami piersi. Spotykam się też z kobietami, które chcą Ukochać, Celebrować swoją Kobiecość i odkryć połączenie z Sercem i Łonem.

Korzystam z narzędzi, które wspierają holistycznie Twoje ciało, emocje oraz umysł:

 • Fitoterapia. Jestem dyplomowaną zielarką-fitoterapeutką.
 • Biologia Totalna (International Recall Healing Institute)
 • Rysunek, symbolika, interpretacja snów.
 • Medytacje w przestrzeni Joni. Są to moje autorskie wizualizacje.
 • Praktyki taoistyczne. Uczyłam się u Jutty Kellenberger.

Moja praca zaliczeniowa na fitoterapii (ziołolecznictwie) opisuje naturalne terapie i terapie ziołowe w leczeniu dolegliwości układu rozrodczego kobiety.

Pamiętaj, że ja asystuję i wspieram. Gotowość masz w sobie. Odpowiedzialność i chęć zdrowia wypływa z Ciebie. Jesteś dorosłą, świadomą kobietą i w głębi serca i ciała wiesz, jak najlepiej o siebie zadbać.

Spotkania odbywają się w Jeleniej Górze lub przez Skype.

TWÓJ WKŁAD W NASZE SPOTKANIA

Konsultacja indywidualna – 350 zł

Sesje 1:1 przeprowadzam tylko z uczestniczkami moich kursów.  W każdej chwili możesz wykupić jeden z nich.

Konsultacja trwa 1.5 godziny. Przed pierwszą konsultacją wypełniasz ankietę, która pozwoli mi poznać Cię i przygotować spotkanie dla Ciebie.

Wizualizacje w przestrzeni Joni – 450 zł

To rozbudowana wizualizacja, medytacja i kochający proces z Twoją Kobiecością. Zwykle jedno spotkanie trwa 2 – 2.5 godziny.

Jedno pytanie – 40 zł

Masz pytanie o działanie ziół, o konflikt biologiczny, interpretację snu, o drobną wskazówkę do swojej sytuacji? Wiesz, że chcesz uzyskać szybką odpowiedź konkretnie ode mnie? To opcja dla Ciebie. Przy okazji przypominam, że prowadzę grupę Totalna Biologia dla Kobiet , w której możesz zadawać pytania. Odpowiadam ja i inne konsultantki.

Pakiet 4 spotkania w miesiącu  – 1300 zł

Holistycznie prowadzę Cię w temacie Twojej kobiecości, szczególnie w temacie Joni i kobiecego zdrowia. Raz w tygodniu spotykamy się na 1.5 h i zajmujemy się uważnie i czule Tobą. Dopasowuję proces do Twoich potrzeb. Robimy precyzyjne konsultacje Biologii Totalnej, aby ułożyć Twoją linię życia, cykle, czas Projekt/Cel, poznać historię rodu oraz odkryć przyczyny Twoich chorób. Interpretujemy sny, symbole, poznajemy potrzeby, pragnienia Twojej Joni. Zagłębiasz się w swoją kobiecość, ciało, emocje i duszę. (Uwaga! Ta opcja wymaga opłacenia całej kwoty od razu).

Napisz do mnie pod ten adres:

kontakt@karolinakumor.pl

ZASADY SPOTKAŃ

1. Zapytaj o sesję wysyłając wiadomości e-mail kontakt@karolinakumor.pl
 
2. Moje potwierdzenie terminu oraz wpłata rezerwuje konsultację. Jeśli nie otrzymam wpłaty, zwalniam termin sesji dla innych osób.
 
3. Jeśli spotykamy się pierwszy raz, ankietę wysyłam mailowo po otrzymaniu wpłaty.
 
4. Kwota opłacona za konsultację nie podlega zwrotowi, jeśli nie pojawisz się na spotkaniu.
 
5. Jednokrotnie przekładam sesję na nowy termin, jeśli poinformujesz mnie o chęci przesunięcia spotkania minimum 4 dni wcześniej. Proszę, bądź ze mną w kontakcie w sytuacjach losowych, a ustalimy plan dalszego działania. (Dziękuję z tego miejsca tym z Was, które informują mnie o chorobach, nagłych wyjazdach, procesach, etc. <3)
 
6. Jeśli z przyczyn niezależnych ode mnie muszę odwołać termin – zwracam Ci pełną kwotę lub przesuwamy spotkanie na nowy termin. 
 
7. Fragmentami sesji, wnioskami, podsumowaniem dzielę się tylko, jeśli wyrazisz na to zgodę. Podaję jedynie płeć i przybliżony wiek, jeśli może być to istotne. Dziękuję wszystkim klientkom, które tę opcję mi umożliwiają. Przykłady są zawsze o wiele cenniejsze niż sucha wiedza. A przede wszystkim pokazują, że to działa.
 
Proszę zwróć uwagę, że termin sesji rezerwuje mail + wpłata zaliczki. Dla mnie jest to też wyraźny znak, że jesteś już gotowa.
 
***
 
Zapisując się na sesje i warsztaty wyrażasz zgodę na zasady tych spotkań. W razie pytań, służę odpowiedziami.

Dane do przelewu:

Karolina Malgorzata Kumor
89102049000000840232657818
PKOBP
Tytułem: Darowizna – działania dla Kobiet (konsultacja)

2 odpowiedzi do “Konsultacje indywidualne”

 1. Dzien dobry
  Chcialam sie jeszcze dowiedziec czy mozna kupic dostep do warsztatow ktore juz sie odbyly?
  Pozdrawiam
  Sara

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O świetnie! Zaznaczam poniższe okienko, bo akceptuję Politykę prywatności. :)