Konsultacje indywidualne

 

Na spotkaniu uczymy się kochać Twoją Kobiecość.

Koncentruję się na wspieraniu uzdrawiania Yoni i Piersi. Pierwszym celem spotkania jest odkrycie, uświadomienie sobie i uwolnienie przekonań, emocji, wspomnień rodowych, które leżą u podstaw choroby.  Następnie zdobywasz wiedzę, jak kochać siebie i swoją kobiecość bardziej. Spotykam się m.in. z kobietami z niepłodnością, bolesnymi miesiączkami, endometriozą, torbielami jajników, brakiem miesiączki, torbielami i guzami piersi.

Korzystam z narzędzi, które wspierają holistycznie Twoje ciało, emocje oraz umysł:

  • Fitoterapia. Jestem dyplomowaną zielarką-fitoterapeutką.
  • Biologia Totalna (International Recall Healing Institute)
  • Rysunek, symbolika, interpretacja snów.
  • Medytacje w przestrzeni Yoni. Są to moje autorskie wizualizacje.
  • Praktyki taoistyczne. Uczyłam się u Jutty Kellenberger.

Moja praca zaliczeniowa na fitoterapii (ziołolecznictwie) opisuje naturalne terapie i terapie ziołowe w leczeniu dolegliwości układu rozrodczego kobiety.

Pamiętaj, że ja asystuję i wspieram. Gotowość masz w sobie. Odpowiedzialność i chęć zdrowia wypływa z Ciebie. Jesteś dorosłą, świadomą kobietą i w głębi serca i ciała wiesz, jak najlepiej o siebie zadbać.

Twój wkład w nasze spotkania:

Konsultacja Biologia Totalna – 300 zł

Konsultacja trwa 1.5 godziny. Przed pierwszą konsultacją wypełniasz ankietę, która pozwoli mi poznać Cię i przygotować spotkanie dla Ciebie.

Wizualizacje w przestrzeni Yoni – 390 zł

To rozbudowana wizualizacja, medytacja i głęboka praca z emocjami, z przeszłością i przyszłością. Zwykle jedno spotkanie trwa ok. 2.5 godziny.

Konsultacja ziołowa – 170 zł

Konsultacja trwa 45 minut. Otrzymujesz ode mnie szczegółową wiedzę o ziołach najlepiej dopasowanych do Ciebie.

Jedno pytanie – 40 zł

Masz pytanie o działanie ziół, o konflikt biologiczny, interpretację snu, o drobną wskazówkę do swojej sytuacji? Wiesz, że chcesz uzyskać szybką odpowiedź konkretnie ode mnie? To opcja dla Ciebie. Przy okazji przypominam, że prowadzę grupę Święta Kobiecość, którą ogarniam codziennie i staram się odpowiadać na bieżąco na posty uczestniczek.

Konsultacja Biologia Totalna + ziołowa – 440 zł

Pakiet 4 spotkania w miesiącu.  – 1100 zł

Holistycznie prowadzę Cię w temacie Yoni i kobiecego zdrowia. Raz w tygodniu zajmujemy się uważnie i czule Tobą. Dopasowuję proces do Twoich potrzeb. Robimy precyzyjne konsultacje Biologii Totalnej, aby ułożyć Twoją linię życia, cykle, czas Projekt/Cel, poznać historię rodu oraz odkryć przyczyny Twoich chorób. Interpretujemy sny, symbole, poznajemy potrzeby, pragnienia Twojej Yoni. Zagłębiasz się w swoją kobiecość, ciało, emocje i duszę. (Uwaga! Ta opcja wymaga opłacenia całej kwoty od razu).

Napisz do mnie pod ten adres:

kontakt@karolinakumor.pl

 

Zasady spotkań

Sesję zarezerwujesz wysyłając wiadomości e-mail. Moje potwierdzenie terminu oraz wpłata zaliczki w wysokości 30% wartości spotkania rezerwuje konsultację. Jednokrotnie przekładam ją na nowy termin konsultacji, jeśli poinformujesz mnie o chęci przesunięcia spotkania minimum 72 h wcześniej. Pełną kwotę prześlij 24 h przed konsultacją lub zapłać w gotówce, jeśli spotykamy się osobiście. Zaliczka i kwota opłacona za konsultację nie podlega zwrotowi, jeśli nie pojawisz się na spotkaniu. Gdybym z przyczyn niezależnych ode mnie odwołała spotkanie – zwracam pełną kwotę lub przesuwamy spotkanie na nowy termin.

Spotkania odbywają się w Warszawie lub przez Skype.

Zapisując się na sesje i warsztaty wyrażasz zgodę na zasady tych spotkań.

Bardzo proszę o kontakt w razie sytuacji losowych i nagłych.

Wystawiam paragon lub fakturę. Proszę o informację, jeśli potrzebujesz FV.

Dane do przelewu:

mbank
Karolina Kumor – Świadoma Kobiecość
75 1140 2004 0000 3402 7855 4687
tytułem: zgodnie z wybraną opcją
kwota: zaliczka 1/3 bądź całość

Dziękuję :*

Jeśli chcesz zagłębić się w proces ukochania i uzdrawiania w grupie kobiet, zajrzyj do zakładki Warsztaty.

Totalna Biologia Warszawa, Recall Healing Warszawa, Totalna Biologia dla Kobiet, Totalna Biologia Skype, Biologia Totalna, Warsztaty dla Kobiet, Fitoterapia, Ziołolecznictwo, Wizualizacja, Medytacja dla Kobiet, Yoni, Warsztaty dla Kobiet Warszawa, Totalna Biologia Kobiety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O świetnie! Zaznaczam poniższe okienko, bo akceptuję Politykę prywatności. :)