Konsultacje indywidualne

 

Na spotkaniu uczymy się kochać Twoją Kobiecość.

Koncentruję się na wspieraniu uzdrawiania Yoni i Piersi. Pierwszym celem spotkania jest odkrycie, uświadomienie sobie i uwolnienie przekonań, emocji, wspomnień rodowych, które leżą u podstaw choroby.  Następnie zdobywasz wiedzę, jak kochać siebie i swoją kobiecość bardziej. Spotykam się m.in. z kobietami z niepłodnością, bolesnymi miesiączkami, endometriozą, torbielami jajników, brakiem miesiączki, torbielami i guzami piersi.

Korzystam z narzędzi, które wspierają holistycznie Twoje ciało, emocje oraz umysł:

  • Fitoterapia. Jestem dyplomowaną zielarką-fitoterapeutką.
  • Biologia Totalna (International Recall Healing Institute)
  • Rysunek, symbolika, interpretacja snów.
  • Medytacje w przestrzeni Yoni. Są to moje autorskie wizualizacje.
  • Praktyki taoistyczne. Uczyłam się u Jutty Kellenberger.

Moja praca zaliczeniowa na fitoterapii (ziołolecznictwie) opisuje naturalne terapie i terapie ziołowe w leczeniu dolegliwości układu rozrodczego kobiety.

Pamiętaj, że ja asystuję i wspieram. Gotowość masz w sobie. Odpowiedzialność i chęć zdrowia wypływa z Ciebie. Jesteś dorosłą, świadomą kobietą i w głębi serca i ciała wiesz, jak najlepiej o siebie zadbać.

Spotkania odbywają się w Warszawie lub przez Skype.

TWÓJ WKŁAD W NASZE SPOTKANIA

Konsultacja Biologia Totalna – 300 zł

Konsultacja trwa 1.5 godziny. Przed pierwszą konsultacją wypełniasz ankietę, która pozwoli mi poznać Cię i przygotować spotkanie dla Ciebie.

Wizualizacje w przestrzeni Yoni – 390 zł

To rozbudowana wizualizacja, medytacja i głęboka praca z emocjami, z przeszłością i przyszłością. Zwykle jedno spotkanie trwa 2 – 2.5 h.

Jedno pytanie – 40 zł

Masz pytanie o działanie ziół, o konflikt biologiczny, interpretację snu, o drobną wskazówkę do swojej sytuacji? Wiesz, że chcesz uzyskać szybką odpowiedź konkretnie ode mnie? To opcja dla Ciebie. Przy okazji przypominam, że prowadzę grupę Święta Kobiecość, którą ogarniam codziennie i staram się odpowiadać na bieżąco na posty uczestniczek.

Pakiet 4 spotkania w miesiącu.  – 1100 zł

Holistycznie prowadzę Cię w temacie Yoni i kobiecego zdrowia. Raz w tygodniu spotykamy się na 1.5 h i zajmujemy się uważnie i czule Tobą. Dopasowuję proces do Twoich potrzeb. Robimy precyzyjne konsultacje Biologii Totalnej, aby ułożyć Twoją linię życia, cykle, czas Projekt/Cel, poznać historię rodu oraz odkryć przyczyny Twoich chorób. Interpretujemy sny, symbole, poznajemy potrzeby, pragnienia Twojej Yoni. Zagłębiasz się w swoją kobiecość, ciało, emocje i duszę. (Uwaga! Ta opcja wymaga opłacenia całej kwoty od razu).

Napisz do mnie pod ten adres:

kontakt@karolinakumor.pl

 

ZASADY SPOTKAŃ

1. Zapytaj o sesję wysyłając wiadomości e-mail lub wiadomość przez messengera na fanpage.
 
2. Moje potwierdzenie terminu oraz wpłata zaliczki w wysokości 50% wartości spotkania rezerwuje konsultację. Proszę prześlij zaliczkę możliwie najszybciej, najpóźniej kolejnego dnia. Jeśli nie otrzymam zaliczki, zwalniam termin sesji dla innych osób.
 
3. Drugą połowę kwoty prześlij najpóźniej 3 dni przed konsultacją. Możesz od razu wpłacić pełną kwotę.
 
4. Jeśli spotykamy się pierwszy raz, ankietę wysyłam mailowo po otrzymaniu zaliczki.
 
5. Zaliczka nie podlega zwrotowi. Kwota opłacona za konsultację nie podlega zwrotowi, jeśli nie pojawisz się na spotkaniu.
 
6. Jednokrotnie przekładam sesję na nowy termin, jeśli poinformujesz mnie o chęci przesunięcia spotkania minimum 72 h wcześniej. Proszę, bądź ze mną w kontakcie w sytuacjach losowych, a ustalimy plan dalszego działania. (Dziękuję z tego miejsca tym z Was, które informują mnie o chorobach, nagłych wyjazdach, procesach, etc. <3)
 
7. Jeśli z przyczyn niezależnych ode mnie muszę odwołać termin – zwracam Ci pełną kwotę lub przesuwamy spotkanie na nowy termin. 
 
8. Fragmentami sesji, wnioskami, podsumowaniem dzielę się tylko, jeśli wyrazisz na to zgodę. Nie podaję imion, podaję jedynie płeć i przybliżony wiek, jeśli może być to istotne. Dziękuję wszystkim klientkom, które tę opcję mi umożliwiają. Przykłady są zawsze o wiele cenniejsze niż sucha wiedza. A przede wszystkim pokazują, że to działa. 🙂
 
9. Wystawiam paragon lub fakturę. Jeśli potrzebujesz FV, proszę o taką informację i dane od razu w pierwszej wiadomości.
 
Proszę zwróć uwagę, że termin sesji rezerwuje mail + wpłata zaliczki. Dlatego w Twoim interesie jest wpłacić zaliczkę lub pełną kwotę od razu po ustaleniu daty konsultacji. Pamiętaj o tym proszę, unikniemy wówczas rozczarowań. 🙂 Dla mnie jest to też wyraźny znak, że jesteś już gotowa.
 
***
 
Zapisując się na sesje i warsztaty wyrażasz zgodę na zasady tych spotkań. W razie pytań, służę odpowiedziami. <3
 

Dane do przelewu:

mbank
Karolina Kumor – Świadoma Kobiecość
75 1140 2004 0000 3402 7855 4687
tytułem: zgodnie z wybraną opcją
kwota: zaliczka 1/2 bądź całość

Dziękuję :*

Jeśli chcesz zagłębić się w proces ukochania i uzdrawiania w grupie kobiet, zajrzyj do zakładki Warsztaty.

Totalna Biologia Warszawa, Recall Healing Warszawa, Totalna Biologia dla Kobiet, Totalna Biologia Skype, Biologia Totalna, Warsztaty dla Kobiet, Fitoterapia, Ziołolecznictwo, Wizualizacja, Medytacja dla Kobiet, Yoni, Warsztaty dla Kobiet Warszawa, Totalna Biologia Kobiety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O świetnie! Zaznaczam poniższe okienko, bo akceptuję Politykę prywatności. :)