Konsultacje indywidualne

 

Na spotkaniu uczymy się kochać Twoją Kobiecość.

Koncentruję się na wspieraniu uzdrawiania Yoni i Piersi. Pierwszym celem spotkania jest odkrycie, uświadomienie sobie i uwolnienie przekonań, emocji, wspomnień rodowych, które leżą u podstaw choroby.  Następnie zdobywasz wiedzę, jak kochać siebie i swoją kobiecość bardziej. Spotykam się m.in. z kobietami z niepłodnością, bolesnymi miesiączkami, endometriozą, torbielami jajników, brakiem miesiączki, torbielami i guzami piersi.

Korzystam z narzędzi, które wspierają holistycznie Twoje ciało, emocje oraz umysł:

  • Fitoterapia. Jestem dyplomowaną zielarką-fitoterapeutką.
  • Biologia Totalna (International Recall Healing Institute)
  • Rysunek, symbolika, interpretacja snów.
  • Medytacje w przestrzeni Yoni. Są to moje autorskie wizualizacje.
  • Praktyki taoistyczne. Uczyłam się u Jutty Kellenberger.

Moja praca zaliczeniowa na fitoterapii (ziołolecznictwie) opisuje naturalne terapie i terapie ziołowe w leczeniu dolegliwości układu rozrodczego kobiety.

Pamiętaj, że ja asystuję i wspieram. Gotowość masz w sobie. Odpowiedzialność i chęć zdrowia wypływa z Ciebie. Jesteś dorosłą, świadomą kobietą i w głębi serca i ciała wiesz, jak najlepiej o siebie zadbać.

Twój wkład w nasze spotkania:

Konsultacja Biologia Totalna – 300 zł

Konsultacja trwa 1.5 godziny. Przed pierwszą konsultacją wypełniasz ankietę, która pozwoli mi poznać Cię i przygotować spotkanie dla Ciebie.

Wizualizacje w przestrzeni Yoni – 390 zł

To rozbudowana wizualizacja, medytacja i głęboka praca z emocjami, z przeszłością i przyszłością. Zwykle jedno spotkanie trwa ok. 2.5 godziny.

Konsultacja ziołowa – 170 zł

Konsultacja trwa 45 minut. Otrzymujesz ode mnie szczegółową wiedzę o ziołach najlepiej dopasowanych do Ciebie.

Jedno pytanie – 40 zł

Masz pytanie o działanie ziół, o konflikt biologiczny, interpretację snu, o drobną wskazówkę do swojej sytuacji? Wiesz, że chcesz uzyskać szybką odpowiedź konkretnie ode mnie? To opcja dla Ciebie. Przy okazji przypominam, że prowadzę grupę Święta Kobiecość, którą ogarniam codziennie i staram się odpowiadać na bieżąco na posty uczestniczek.

Konsultacja Biologia Totalna + ziołowa – 440 zł

Pakiet 4 spotkania w miesiącu.  – 1100 zł

Holistycznie prowadzę Cię w temacie Yoni i kobiecego zdrowia. Raz w tygodniu przez 1.5 h zajmujemy się uważnie i czule Tobą. Dopasowuję proces do Twoich potrzeb. Robimy precyzyjną konsultację TB lub miękką wizualizację, rozmawiamy o ziołach, interpretujemy sny, symbole, poznajemy potrzeby, pragnienia Twojej Yoni. Zagłębiasz się w swoją kobiecość, ciało, emocje i duszę. Uczysz się rozkoszy bycia w ciele.

Zasady spotkań

Sesję zarezerwujesz wysyłając wiadomości e-mail. Moje potwierdzenie terminu oraz wpłata zaliczki w wysokości 30% wartości spotkania rezerwuje konsultację. Jednokrotnie przekładam ją na nowy termin konsultacji, jeśli poinformujesz mnie o chęci przesunięcia spotkania minimum 72 h wcześniej. Pełną kwotę prześlij 24 h przed konsultacją lub zapłać w gotówce, jeśli spotykamy się osobiście. Zaliczka i kwota opłacona za konsultację nie podlega zwrotowi, jeśli nie pojawisz się na spotkaniu. Gdybym z przyczyn niezależnych ode mnie odwołała spotkanie – zwracam pełną kwotę lub przesuwamy spotkanie na nowy termin.

Spotkania odbywają się w Warszawie lub przez Skype.

Zapisując się na sesje i warsztaty wyrażasz zgodę na zasady tych spotkań.

Bardzo proszę o kontakt w razie sytuacji losowych i nagłych.

Dziękuję :*

 

Jeśli chcesz zagłębić się w proces ukochania i uzdrawiania w grupie kobiet, zajrzyj do zakładki Warsztaty.

Napisz do mnie pod ten adres:

kontakt@karolinakumor.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O świetnie! Zaznaczam poniższe okienko, bo akceptuję Politykę prywatności. :)