Konsultacje indywidualne

 

Na spotkaniu uczymy się kochać Twoją Kobiecość.

Koncentruję się na wspieraniu uzdrawiania Yoni i Piersi. Pierwszym celem spotkania jest odkrycie, uświadomienie sobie i uwolnienie przekonań, emocji, wspomnień rodowych, które leżą u podstaw choroby.  Następnie zdobywasz wiedzę, jak kochać siebie i swoją kobiecość bardziej. Spotykam się m.in. z kobietami z niepłodnością, bolesnymi miesiączkami, endometriozą, torbielami jajników, brakiem miesiączki, torbielami i guzami piersi. Najwięcej uwagi koncentrujemy na Ukochaniu Siebie.

Korzystam z narzędzi, które wspierają holistycznie Twoje ciało, emocje oraz umysł:

  • Fitoterapia, czyli ziołowe wsparcie zdrowia,
  • Totalna Biologia/Recall Healing – praktykuję jej narzędzia od ponad 3 lat,
  • Praca z lustrem oraz afirmacjami,
  • Praca z przekonaniami i emocjami,
  • Rysunek – pozwala szybko zobaczyć, co w Twojej nieświadomości jest ale nie potrafi wyrazić się słowami,
  • Medytacje w przestrzeni serca oraz przestrzeni Yoni. Łączą Cię z pamięcią komórkową, Twoimi pragnieniami, emocjami i przekonaniami,
  • Dieta, bo od 10 lat praktykuję regularne oczyszczania ciała.

Korzystam z obfitości wiedzy przekazanej m.in. przez Gilberta Renaud, Gerarda Athiasa, Colina Tippinga, Davida Hawkinsa, Bruce’a Liptona, Gregga Bradena, Dana Wintera, Julie Cameron, Boba Mandela, Louis Hay, Sanayi Roman, Brandon Bays, Byron Katie, Mario Martineza, Alejandro Jodorovskiego, Berta Hellingera, Nassima Harameina, Mantaka Chia, Stephena Changa, Paula Pitchforda, Thomasa Campbella.

Moja praca zaliczeniowa na fitoterapii (ziołolecznictwie) opisuje naturalne terapie i terapie ziołowe w leczeniu dolegliwości układu rozrodczego kobiety.

 

Pamiętaj, że ja asystuję i wspieram Twój proces zdrowienia. Nie istnieje coś takiego jak uzdrowienie Twojej choroby przez jakiegoś człowieka z zewnątrz. Gotowość masz w sobie. Odpowiedzialność i chęć zdrowia wypływa z Ciebie. Jesteś dorosłą, świadomą kobietą i w głębi serca i ciała wiesz, jak najlepiej o siebie zadbać.

Twój wkład w nasze pierwsze spotkanie: 280 zł 

Konsultacja trwa 1.5 godziny. Przed pierwszą konsultacją wypełniasz szczegółową ankietę, która pozwoli mi poznać Cię i przygotować spotkanie dla Ciebie.

Twój wkład w każde kolejne spotkanie: 224 zł

***

Jeśli chcesz zagłębić się w proces ukochania i uzdrawiania w grupie kobiet, zajrzyj do zakładki Warsztaty.

Możesz do mnie napisać tu:

kontakt@karolinakumor.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O świetnie! Zaznaczam poniższe okienko, bo akceptuję Politykę prywatności. :)